Nieuws

30 oktober 2025

Nieuwbouw 23 appartementen in Varsseveld

We zijn trots dat we de opdracht hebben gekregen voor de realisatie van een nieuw appartementencomplex met 23 woningen in Varsseveld. Een prachtig project in het hart van de Achterhoek, op een voor velen vertrouwde plek: de voormalige Helmink-locatie aan de Oranjestraat.

Voor dit project verzorgen we zowel de engineering als de uitvoering. De sloop van het huidige pand staat gepland voor het voorjaar van 2026, waarna de bouw spoedig van start zal gaan.

De appartementen gaan dit jaar nog in de verkoop via Kuenen makelaardij en het ontwerp is van EVE-architecten.

Wij danken onze opdrachtgever Ten Brinke Projects uit Varsseveld voor het vertrouwen en kijken ernaar uit om aan de slag te gaan met dit mooie project.