Naar de inhoud

Hoogste punt Careaz Borculo

Afgelopen donderdag werd ook bij  de tweede fase van het nieuwbouwproject Careaz J.W. Andriessen in Borculo het hoogste punt bereikt. Om dit te vieren werden de bouwmedewerkers en andere betrokkenen uitgenodigd in het inmiddels in gebruik genomen zorgcentrum. Hier werd een ruimte vrij gemaakt om een hapje en een drankje te nuttigen. De medewerkers werden toegesproken namens Habion, de opdrachtgever.
Careaz hoogste punt 
 In de zomer van 2010 is Aannemersbedrijf Kormelink gestart met de realisatie van de tweede fase van de nieuwbouw van Careaz J.W. Andriessen in Borculo. Fase twee van het nieuwbouwproject omvat drie losse appartementengebouwen met elk 4 woonlagen. De nieuwe woongebouwen bestaan uit totaal 58 appartementen voor zelfstandig wonende ouderen, uitgevoerd in verschillende groottes. De appartementen zijn bestemd voor de verhuur. Naar verwachting zal de oplevering van deze appartementen plaatsvinden in mei 2012.
 
Voor meer informatie over de huurappartementen kunnen belangstellenden contact opnemen met Wilma Penterman van Careaz via telefoonnummer 0545 25 11 00.
Careaz fase 2 
Impressie van de nieuwbouw
Careaz hoogste punt 
Design by LSCC - CMS: a&m impact internetdiensten