Naar de inhoud

Leerlingen bezoeken bouwplaats Aannemersbedrijf Kormelink

15 Vmbo leerlingen van het Staring College Lyceum uit Borculo en Lochem hebben, in samenwerking met Bouwopleiding Berkelstreek, een bezoek gebracht aan de bouwplaats in Haaksbergen van Aannemersbedrijf Kormelink. Op de plaats van het oude postkantoor wordt de nieuwbouw van 16 appartementen, 4 penthouses en een commerciële ruimte gerealiseerd.
staring college 
De leerlingen van het Staring College gaan komend jaar een richting kiezen en hebben interesse in de bouw. Aannemersbedrijf Kormelink heeft de leerlingen welkom geheten op de bouwplaats in Haaksbergen. Tijdens een korte presentatie is er door Joost Mos (projectleider bij Aannemersbedrijf Kormelink) verteld over de beroepsmogelijkheden binnen de bouw. Tevens heeft hij uitleg gegeven over het nieuwbouw project ’t Sterrebos.
 Staring College 
 
Vervolgens zijn de leerlingen in 3 groepen verdeeld en hebben een uitgebreide rondleiding op de bouw gekregen. Hierbij is uitleg gegeven over de werkzaamheden op de bouwplaats, waardoor de leerlingen een goede indruk krijgen van een beroep in de bouw. Ook hebben de groepen een vragenlijstje meegekregen. Zo werden er vragen gesteld als ‘Hoeveel stenen worden er in dit gebouw gebruikt?’ en ‘Wat weegt een kuub beton?’. De groep die de antwoorden het best kon inschatten en dus de hoogste score heeft behaald, kreeg een leuke prijs.
Staring College 
Design by LSCC - CMS: a&m impact internetdiensten